• Nabór do klasy pierwszej
    Nabór do klasy pierwszej

    W naszej szkole uczymy w dwóch budynkach z pełną infrastrukturą sportowo - rekreacyjną!
    Posiadamy:
    - salę do zajęć z Integracji Sensorycznej,
    - multimedialne pracownie,
    - bardzo dobrze wyposażone, wygodne świetlice.
    Uczymy w oddziałach dwujęzycznych,sportowych oraz oddziałach Montessori.
    Organizujemy Zielone i Białe Szkoły, wycieczki zagraniczne oraz Pikniki Rodzinne.

  • Łączymy tradycję z nowoczesnością
    Łączymy tradycję z nowoczesnością

    Prowadzimy oddziały z pedagogiką M. Montessori
    Realizujemy innowacje pedagogiczne, programy i projekty międzynarodowe
    Oferujemy liczne zajęcia pozalekcyjnych
    Działalność szkoły wspiera stowarzyszenie „Czwórka na szóstkę”

  • Realizujemy pasje sportowe
    Realizujemy pasje sportowe

    Prowadzimy oddziały sportowe od klasy VI
    Organizujemy naukę pływania od klasy pierwszej
    Jesteśmy szkołą OSPR oraz uczestniczymy w programie SOS
    Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo każdego ucznia!

  • Kompetencje kluczowe
    Kompetencje kluczowe

    Prowadzimy oddziały dwujęzyczne od kl. VII
    Współpracujemy z wolontariuszami z całego świata.
    Organizujemy dla dzieci, rodziców i opiekunów zajęcia otwarte,
    wydarzenia z cyklu Żywe lekcje historii
    Prowadzimy Akademię Malucha

E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Pasja Leny Wiater

Lena Wiater jest uczennicą klasy Ib w naszej szkole. Jest bardzo wesołą ośmiolatką, której pasją jest sport. Lena od trzech lat uczęszcza na treningi karate. Przygode z karate rozpoczęła w wieku 5 lat w Klubie Karate Trójka Sandomierz reprezenując klub w wielu zawodach, (w tym   ogólnopolskich) w kumite – walkach oraz Kata zdobywając wiele złotych i srebrnych medali. Obecnie trenuje w Sandomierskim Klubie Karate Kiokushin, gdzie również jako reprezentantka  zajmuje miejsca na podium. Lena Wiater jest uczennicą klasy Ib w naszej szkole. Jest bardzo wesołą ośmiolatką, której pasją jest sport. Lena od trzech lat uczęszcza na treningi karate. Przygode z karate rozpoczęła w wieku 5 lat w Klubie Karate Trójka Sandomierz reprezenując klub w wielu zawodach, (w tym   ogólnopolskich) w kumite – walkach oraz Kata zdobywając wiele złotych i srebrnych medali. Obecnie trenuje w Sandomierskim Klubie Karate Kiokushin, gdzie również jako reprezentantka  zajmuje miejsca na podium. 
Od dwóch lat ćwiczy akrobatykę. To właśnie w tej dziedzinie sportu Lena jest niezwykle utalentowana. Już na pierwszych treningach została zauważona przez trenerów, ze względu na łatwość i poprawną  technikę wykonywania przez nią trudnych ćwiczeń. Podczas turnieju w Sandomierzu w 2018 r zaprezentowała swój pierwszy układ do muzyki, zdobywając złoty medal w kategorii dzieci do lat 7. Lena cały czas wytrwale ćwiczy nie tylko na treningach, lecz również w domu pod okiem mamy, wykonując coraz trudniejsze figury i układy akrobatyczne.  Na zawodach w Przemyślu 15.05.2021r. Podczas Memoriału im. Adama Poznańskiego zdobyła złoty medal za występ solo w kategorii dzieci do lat 8. Zaprezentowała również układ w trio wraz z uczennicą klasy 4b Mają Wadowiec i uczennicą klasy 6 szkoły podstawowej w Wilczycach. Dziewczyny wywalczyły trzecie miejsce i zdobyły brązowy medal. 28-30 maja 2021 r. w.w. dziewczynki reprezentowały nasze miasto podczas Festiwalu Sportu, w ramach którego odbyły się zawody Fit Kids w kategorii do lat 18 w ramach WFBB – WFF – największej i najstarszej federacji sportów sylwetkowych na świecie (Word Fitness Body Bilding Federation - Word Fitness Federation). W festiwalu trwającym trzy dni odbyły się jako pierwsze Mistrzostwa Polski Fit Kids Debiuty, w których wielkim sukcesem zakończyły swoje występy nasze zawodniczki. Zdobyły one medale i puchary w trzech kategoriach startowych: Lena Wiater – zajęła drugie miejsce w kat. solo. Maja Wadowiec wraz z koleżanką klubową  zdobyły dwa brązowe medale -  w kat. duet oraz  w kategorii trio występując razem z Lenką. Kolejny dzień zawodów był pełen pozytywnych emocji i olbrzymiej radości, ponieważ nasza uczennica Lena stanęła na podium w Mistrzostwach Polski zdobywając brązowy medal.               

W tym dniu swoje umiejętności zaprezentowało ponad 250 zawodników z 17 klubów z całej Polski. Występ Leny był olbrzymim zaskoczeniem dla sędziów i trenerów, ponieważ jeszcze nigdy w historii tych zawodów nie zdarzyło się, aby debiutantka stanęła na podium awansując do Mistrzostw Europy, które odbędą się 04 września na Litwie. Trener Leny, dr Grzegorz Bielec określa jej występ, jako ewenement na skalę ogólnopolską - zawodniczka niezwykle skupiona, zdyscyplinowana, poprawna technicznie. Lena zostanie również powołana do Kadry Narodowej Fit Kids. Lena zawdzięcza swój niewątpliwy sukces talentowi, wytrwałej pracy, treningom pod okiem wspaniałego trenera, ale również wielkiemu wsparciu i zaangażowaniu jej rodziców, zwłaszcza mamy – Beaty Wiater.Bardzo serdecznie gratulujemy udanych występów, zdobytych medali i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.

   

     

                                    

 


 

 

Filmy z ćwiczeń

https://youtu.be/Q4c7vDx6AEA

https://youtu.be/m_m6xlUc7sI

Back to top

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Zakończenie klas 8

czwartek 20.06.2024r. godz. 17.00 sala gimnastyczna budynek przy ul. Cieśli

 

Zakończenie klas 1-3

piątek 21.06.2024r. godz. 9.00 sala gimnastyczna budynek przy ul. Mickiewicza

 

Zakończenie klas 4-7

piątek 21.06.2024r. godz. 9.45 sala gimnastyczna budynek przy ul. Cieśli