Szkoła Podstawowa nr 4w Sandomierzu zaprasza do klasy VI o specjalnościach: piłka ręczna oraz pływanie.

Jeżeli Twoje dziecko:

• interesuje się sportem,
  • ma predyspozycje do uprawiania sportu, zwłaszcza do gry w piłkę ręczną lub pływania,
  • cechuje się dobrą koordynacją ruchową,
  • chciałoby rozwijać swoje pasje pod okiem wykwalifikowanych trenerów,
  • marzy o występach w turniejach na arenie miejskiej, wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej

Ten oddział jest specjalnie dla Niego!

Oferujemy:

• zajęcia z nauczycielem posiadającym najwyższą klasę trenerską (klasa A),
  • uwzględnione w planie lekcji nieodpłatne treningi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu sportowego,
  • specjalistyczne urządzenia do rozwoju motoryki,
  • darmowe stroje treningowe,
  • stałą współpracę z SPR Wisła Sandomierz oraz FOKA Sandomierz,
  • uczestnictwo w turniejach na arenie miejskiej, wojewódzkiej, krajowej oraz międzynarodowej,
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu klas piłki ręcznej,
  • współpracę z placówkami należącymi do sieci OSPR.

Posiadamy najlepszą bazę lokalową w mieście jedną z najlepszych w województwie. Nasi uczniowie od wielu lat od lat zdobywają wysokie miejsca w zawodach na różnych szczeblach, np.: wielokrotne Mistrzostwo Województwa (chłopcy), 2 i 7 miejsce w Polsce w Gimnazjadzie (chłopcy), 1 miejsce w Winter Cup w Mielcu, 1 i 2 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Lajkonika w Krakowie.

Absolwentami naszej szkoły są zawodnicy SPR Wisła Sandomierz, uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kielcach i Płocku, a także reprezentanci Polski w kategoriach młodzieżowych. Pierwsi chętni już są.

Zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczęta! Osiągnij sukces sportowy z „Czwórką”!