E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Nasza szkoła od 2015r. bierze udział w projekcie Ministerstwa Sportu i Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Dzięki naszym staraniom Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu jest jednym z trzech Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej, działających na terenie województwa świętokrzyskiego. W zajęciach uczestniczy grupa ok. 80 uczniów - klasy V,VI,VII,VIII. Co roku nieodpłatnie otrzymujemy nowy sprzęt do prowadzenia zajęć.

Trenerzy prowadzący zajęcia mają wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami:

Tomasz Zieliński – trener z licencją B Związku Piłki Ręcznej w Polsce,

Adam Węgrzynowski – trener z licencją A Związku Piłki Ręcznej w Polsce, instruktor pływania, instruktor piłki nożnej, instruktor koszykówki, instruktor lekkiej atletyki.

Godziny i miejsce prowadzenia zajęć OSPR:

Dzień

Godziny pracy

Miejsce

Poniedziałek  

15.30-17.00 kl.V i VI, 17.00-18.30 kl.VII i VIII

ul. Cieśli, sala gimnastyczna

Wtorek

   

Środa

18.00-19.30 kl.VII i VIII

ul. Cieśli, sala gimnastyczna

Czwartek

15.30-17.00 kl.V i VI

ul. Cieśli, sala gimnastyczna

Piątek

   

Zajęcia są prowadzone zgodnie z najnowszymi tendencjami w piłce ręcznej. Szkoleniowcy uczestniczą cyklicznie w szkoleniach i kursokonferencjach podnoszących ich kwalifikacje. Dzieci mają możliwość grać w turniejach, meczach kontrolnych i ligowych w barwach SPR Wisła Sandomierz.

Back to top