• Nabór do klasy pierwszej
  Nabór do klasy pierwszej

  W naszej szkole uczymy w dwóch budynkach z pełną infrastrukturą sportowo - rekreacyjną!
  Posiadamy:
  - salę do zajęć z Integracji Sensorycznej,
  - multimedialne pracownie,
  - bardzo dobrze wyposażone, wygodne świetlice.
  Uczymy w oddziałach dwujęzycznych,sportowych oraz oddziałach Montessori.
  Organizujemy Zielone i Białe Szkoły, wycieczki zagraniczne oraz Pikniki Rodzinne.

 • Łączymy tradycję z nowoczesnością
  Łączymy tradycję z nowoczesnością

  Prowadzimy oddziały z pedagogiką M. Montessori
  Realizujemy innowacje pedagogiczne, programy i projekty międzynarodowe
  Oferujemy liczne zajęcia pozalekcyjnych
  Działalność szkoły wspiera stowarzyszenie „Czwórka na szóstkę”

 • Realizujemy pasje sportowe
  Realizujemy pasje sportowe

  Prowadzimy oddziały sportowe od klasy VI
  Organizujemy naukę pływania od klasy pierwszej
  Jesteśmy szkołą OSPR oraz uczestniczymy w programie SOS
  Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo każdego ucznia!

 • Kompetencje kluczowe
  Kompetencje kluczowe

  Prowadzimy oddziały dwujęzyczne od kl. VII
  Współpracujemy z wolontariuszami z całego świata.
  Organizujemy dla dzieci, rodziców i opiekunów zajęcia otwarte,
  wydarzenia z cyklu Żywe lekcje historii
  Prowadzimy Akademię Malucha

E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Biwak z okazji Dnia Myśli Braterskiej

            Dnia 21 lutego 13 ŚDH Sandomierscy Skauci około godziny 16 :30 w pełnej gotowości oczekiwali na rozpoczęcie nowej przygody. Tym razem spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach.

            Data spotkania nie była przypadkowa, ponieważ 22 lutego wszyscy skauci na całym świecie obchodzą Dzień Myśli Braterskiej, czyli święto przyjaźni i braterstwa. Zaczęliśmy od zabaw integracyjnych, w których podzieliliśmy się na grupy razem z innymi drużynami Hufca ZHP Sandomierz im. Ziemi Sandomierskiej. Wspólnym, zabawom towarzyszyły wybuchy szczerego śmiechu oraz moc pozytywnej energii. Nie obyło się również bez pracy nad sobą i poszerzania swojej wiedzy harcerskiej. Uczestniczy wzięli udział w quizie harcerskim.

            Gdy wszyscy myśleli, że to koniec niespodzianek, o godzinie 23:00 ruszyliśmy na nocny alarm. Po dotarciu na miejsce, na wzgórze kościelne w Dwikozach, zauważyliśmy stos ogniskowy oraz 10 pochodni. Po rozpaleniu ognia wybrani harcerze, którzy przeszli pozytywnie próbę harcerza złożyli Przyrzeczenie Harcerskie i otrzymali Krzyż Harcerski. W naszej drużynie były to: dh Małgorzata Pruś, dh Aleksandra Stępień, dh Hanna Rydel. O północy odbyła się uroczysta msza święta, podczas której modliliśmy się za wszystkich skautów na świecie. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy na krótki, lecz intensywny wypoczynek. Z samego rana, zaraz po śniadaniu, wybraliśmy się na grę terenową podczas 8 kilometrowego marszu rozwiązywaliśmy zadania i poszerzaliśmy naszą wiedzę. Z piosenką na ustach wróciliśmy do bazy, gdzie posililiśmy się pyszną GROCHÓWĄ.

            Zadowoleni i weseli, choć lekko zmęczeni, wróciliśmy do swoich domów i już myślimy o kolejnych przygodach.

CZUWAJ!

pwd. Andrzej Pałka

  

  

Back to top

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Zakończenie klas 8

czwartek 20.06.2024r. godz. 17.00 sala gimnastyczna budynek przy ul. Cieśli

 

Zakończenie klas 1-3

piątek 21.06.2024r. godz. 9.00 sala gimnastyczna budynek przy ul. Mickiewicza

 

Zakończenie klas 4-7

piątek 21.06.2024r. godz. 9.45 sala gimnastyczna budynek przy ul. Cieśli